Με μεγάλη προσέλευση του κόσμου πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση που διοργάνωσε η Περιφέρεια Ηπείρου στην Αθήνα, στο Ζάππειο από την Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου και ολοκληρώθηκε την Κυριακή 2 Οκτωβρίου.
Η εταιρεία Τεμέτερον και το Eukreas έλαβαν μέρος με περίπτερο στην έκθεση “Κερνάμε Ήπειρο”. Κατά τη διάρκεια της τριήμερης έκθεσης, η ομάδα του EYKREAS είχε την ευκαιρία να επικοινωνήσει με ένα ευρύ κοινό – εταιρείες γύρω απο την ιχνηλασιμότητα του κρέατος, αλλά και με ιδιώτες με ενδιαφέρον για το σύστημα Ιχνηλασιμότητας.
![310444444_820822698941150_3744215284617830033_n](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img/https://www.eukreas.eu/wp-content/uploads/2022/10/310444444_820822698941150_3744215284617830033_n-768x768.jpg)
![309818107_820574118966008_7468974319965405569_n](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img/https://www.eukreas.eu/wp-content/uploads/2022/10/309818107_820574118966008_7468974319965405569_n-642x768.jpg)
![C50F7631-230A-4AB0-9184-367447F95243](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img/https://www.eukreas.eu/wp-content/uploads/2022/10/C50F7631-230A-4AB0-9184-367447F95243-768x768.jpg)
Προηγούμενο
Επόμενο